AROMATYCZNA ODNOWA POMARAŃCZA&CHILLI

AROMATYCZNA ODNOWA POMARAŃCZA&CHILLI

  • Wellness (jacuzzi, SWIM SPA – kameralny basen z przeciwfalą, sauna sucha lub łaźnia parowa, sauna na podczerwień, tężnia solankowa, strefa relaksu) -1h
  • Ekskluzywny masaż na balsamie z masłem Shea o zapachu pomarańcza&chilli -1h
  • Wypoczynek z rozgrzewającą herbatką

Pakiet rozpoczyna się od godzinnego pobytu na strefie wellness, dzięki czemu skóra poprzez saunę oraz wodę przygotowywana jest do zabiegów. Masaż oparty jest na naturalnym balsamie z masłem SHEA, który nawilża i pielęgnuje skórę. Dodatkowo podczas masażu uczucie relaksującego ciepła i zmysłowy aromat soczystej pomarańczy i pikantnej papryczki chilli to prawdziwy eliksir dla ciała i ducha. Delikatnie rozgrzewa i wspomaga mikrokrążenie, dzięki czemu pakiet polecany  jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Masaż ma silne działanie odstresowujące, łagodzi napięcia, pozytywnie wpływa na nastrój. Dopełnieniem pełnego odprężenia jest pobyt w naszej Strefie Relaksu z rozgrzewającym napojem ! Bon będzie idealnym prezentem z okazji urodzin, imienin lub po prostu może być miłą niespodzianką dla ukochanej osoby!

Czas trwania: ok. 2.5h
Standardowa cena: 265 PLN/os. 530 PLN/2 os.
Cena w pakiecie: 240 PLN/os. 480 PLN/2 os.

Istnieje możliwość by z pakietu skorzystały dwie osoby równocześnie (zabiegi odbywają się w jednym gabinecie )

*Polecamy również wykupienie dodatkowo kolacji SPA (bon, który upoważnia do wymiany na wybrane dania i/lub napoje o wartości 100 PLN dla dwojga z restauracyjnego menu).

*Pakiet można wykupić w formie bonu upominkowego – więcej informacji w zakładce prezenty.