DOTYK NATURY

DOTYK NATURY

  • Masaż relaksacyjny na balsamie z masłem shea o zapachu białego piżma – 0,5h
  • Detoksykująca maska do twarzy – 0,5h
  • Zabieg „Piękne Dłonie” ( peeling, serum, maska parafinowa lub algowa ) – 0,5h
  • Aromaterapeutyczny masaż twarzy – 0,5h
  • Wypoczynek z zieloną herbatą w strefie relaksu

Pakiet rozpoczyna się od masażu, który oparty jest na naturalnym balsamie z masłem SHEA, który zapewnia silne właściwości regenerujące, odżywcze i wygładzające. Następnie wykonywana jest detoksykująca maska do twarzy o zapachu orzeźwiającej zielonej herbaty. Ekstrakty z zielonej herbaty zawierają m.in. polifenole, witaminy (B1, B2, K, PP), potas, wapń. Są również bogatym źródłem antyoksydantów, chronią przed wolnymi rodnikami i spowalniają procesy starzenia. Kolejnym etapem jest zabieg Piękne Dłonie, który przywraca skórze dłoni miękkość i młody wygląd. Na koniec odbywa się relaksacyjny, delikatny masaż na bazie olejków zawierających naturalne substancje o właściwościach terapeutycznych. Masaż twarzy jest zabiegiem silnie odprężającym, bardzo intensywnie oddziałuje na wszystkie zmysły. Skóra po zabiegu odzyskuje blask, witalność, pozostaje promienna i pachnąca.

Czas trwania: ok. 2,5h
Standardowa cena: 350 PLN
Cena w pakiecie: 315 PLN

Istnieje możliwość by z pakietu skorzystały dwie osoby równocześnie (zabiegi odbywają się w jednym gabinecie).

*Polecamy również wykupienie dodatkowo kolacji SPA (bon, który upoważnia do wymiany na wybrane dania i/lub napoje o wartości 50 PLN/os. z restauracyjnego menu)

*Pakiet można wykupić w formie bonu upominkowego – będzie idealnym prezentem z okazji urodzin, imienin lub po prostu może być miłą niespodzianką dla ukochanej osoby!