Anna Drzał

web-res_HotelCity-LesneSPA-0015web-res_HotelCity-LesneSPA-0026

 

Jestem magistrem fizjoterapii. Studia ukończyłam na wydziale medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam od pracy w szpitalu co nauczyło mnie empatii i cierpliwości w relacjach międzyludzkich. Wciąż wzbogacam swoje techniki masażu, aby jak najlepiej wpływać na dobre samopoczucie osób odwiedzających SPA. Poza zagadnieniami związanymi z pracą zawodową interesuję się tańcem towarzyskim, fitnessem i pływaniem.

Znam podstawy języka migowego.

Ukończone kursy:

  • Masaż Lomi Lomi
  • Masaż tkanek głębokich
  • Masaż dla kobiet w ciąży
  • Masaż bańką chińską
  • Masaż relaksacyjny gorącą czekoladą i miodem
  • Masaż leczniczy II stopnia
  • Taping Rehabilitacyjny
  • PNF- poziom podstawowy

Alicja Suchowiecka

webweb-res_HotelCity-LesneSPA-0023

Ukończyłam Studia Pielęgniarskie na Akademii Medycznej oraz Szkołę Kosmetyczną.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy (zabiegi oczyszczające, złuszczające, nawilżające, przeciwzmarszczkowe ) oraz pielęgnacji ciała, stóp i dłoni. Moja praca jest moją pasją. Poza pracą interesuję się malowaniem. Uczestniczyłam w zajęciach z rysunku oraz kursie ikonografii. Pasjonuje mnie również fotografia. Bardzo lubię góry i moim marzeniem jest wyjazd na kilkudniowy górski plener fotograficzny. Od dłuższego czasu interesuję się również psychologią.

Interesuję się sportem głównie bieganiem i staram się prowadzić zdrowy tryb życia a szczególnie odżywiania. Lubię muzykę, która często mi towarzyszy w życiu codziennym.

 

Mariola Maziarz

web-res_HotelCity-LesneSPA-0016web-res_HotelCity-LesneSPA-0024

Studia licencjackie na kierunku kosmetologia ukończyłam w 2009 roku w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Kolejno tytuł magistra inż. uzyskałam na Politechnice Krakowskiej na kierunku Chemii i Technologii Kosmetyków. Od tego czasu swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzam na kursach, szkoleniach, sympozjach.

W zawodzie kosmetologa pracuję nieprzerwanie piąty rok. Interesuję się również wizażem oraz dietetyką, a czas wolny najchętniej spędzam uprawiając sport oraz ćwicząc na siłowni.