PIĘKNA MAMA

PIĘKNA MAMA

  • Masaż prenatalny ( na ciepłym olejku ze słodkich migdałów dla skór wrażliwych ) – 1h
  • Zabieg pielęgnacyjny stóp „Lekkie stopy” – 0,5h
  • Zabieg „Czarujące Spojrzenie” do wyboru : z kolagenem krystalicznym lub z maską algową – 0,5h
  • Koktajl SPA do wyboru : zielony, fioletowy, malinowy

Pakiet rozpoczyna się od masażu prenatalnego – dedykowany specjalnie dla kobiet w ciąży.  Celem masażu prenatalnego jest zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawa krążenia, a także łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Masaż zapobiega powstaniu obrzęków kończyn dolnych i górnych, uelastycznia skórę i tkankę podskórną. Skutecznie usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejsza stres, a także przyspiesza powrót do kondycji, jaką się miało przed ciążą. Dotyk fizjoterapeuty relaksuje i odpręża, co znacznie poprawia samopoczucie kobiety ciężarnej. Następnie wykonywany jest zabieg pielęgnacyjny stóp, który rozpoczyna się od kąpieli stóp w aromatycznej soli zmiękczającej skórę, następnie wykonywany jest peeling, a na koniec zostaje wmasowany krem regenerujący, który wygładza i nawilża skórę, zapobiega nadmiernemu wydzielaniu potu i pozostawia stopy z długotrwałym uczuciem świeżości. Na koniec odbywa się zabieg pielęgnacyjny okolic oczu – masaż twarzy i dekoltu kulami, który ma właściwości drenujące, a także dzięki delikatnemu pobudzeniu krążenia likwiduje obrzęki limfatyczne, niweluje nadmiar wody. Doskonale odpręża i uspokaja – zarówno skórę twarzy jak i cały organizm. Dopełnieniem pełnego odprężenia jest pobyt w naszej Strefie Relaksu z pysznym, zdrowym koktajlem SPA.

Czas trwania: ok. 2,5 h
Standardowa cena: 336 PLN
Cena w pakiecie: 300 PLN

*Zabiegom masażu w ciąży nie powinny poddawać się kobiety w pierwszym trymestrze ciąży, a także miesiąc przed wyznaczonym terminem porodu.

*Przeciwwskazania do zabiegów dla kobiet w ciąży

Wskazane jest, aby przed podjęciem decyzji o masażu skonsultować się z prowadzącym ciążę lekarzem-ginekologiem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań ze strony medycznej.

*Pakiet można wykupić w formie bonu upominkowego – będzie idealnym prezentem lub miłą niespodzianką dla przyszłej Mamy!

*Polecamy również wykupienie dodatkowo kolacji SPA (bon, który upoważnia do wymiany na wybrane dania i/lub napoje o wartości 50 PLN/os. z restauracyjnego menu)