Powiew Orientu

Powiew Orientu

  • Wellness (jacuzzi, SWIM SPA – kameralny basen z przeciwfalą, sauna sucha, łaźnia parowa, sauna na podczerwień, tężnia solankowa, strefa relaksu) -1h
  • Ekskluzywny masaż na balsamie z masłem shea Habibi o korzennym zapachu  – 1h
  • Peeling solny całego ciała z masłem shea Habibi -0,5h
  • Wypoczynek z rozgrzewającą herbatką w strefie relaksu

Czas trwania: ok. 3h
Standardowa cena: 285 PLN
Cena w pakiecie: 260 PLN

Pakiet rozpoczyna się od godzinnego pobytu na strefie wellness, dzięki czemu skóra poprzez saunę oraz wodę przygotowywana jest do zabiegów. Masaż oparty jest na naturalnym balsamie z masłem shea, który nawilża i odżywia skórę. Dodatkowo podczas masażu uczucie relaksującego dotyku i orientalny zapach pobudzi Twoje zmysły. Następnie wykonany zostanie peeling solny całego ciała, który dokładnie oczyszcza, złuszcza i wygładza skórę. Dopełnieniem pełnego odprężenia jest pobyt w naszej strefie relaksu z rozgrzewającą herbatką.

*Polecamy również wykupienie dodatkowo kolacji SPA (bon, który upoważnia do wymiany na wybrane dania i/lub napoje o wartości 50 PLN/os. z restauracyjnego menu)

*Pakiet można wykupić w formie bonu upominkowego – będzie idealnym prezentem z okazji urodzin, imienin lub po prostu może być miłą niespodzianką dla ukochanej osoby!