REWOLUCJA W MANICURE

REWOLUCJA W MANICURE

Drogie Panie! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszej oferty bezpieczny, trwały i rewolucyjny Manicure Tytanowy! 

Manicure tytanowy to nowoczesna i trwała metoda stylizacja paznokci. Manicure wykonujemy na amerykańskich produktach firmy SNS. Produkty do manicure tytanowego aplikowane są poprzez nałożenie witaminowej bazy oraz zanurzenie paznokcia w pudrze, następnie aplikujemy preparat wysuszający, który błyskawicznie go utwardza. Tak przygotowany manicure jest mocny i odporny na uderzenia, a całość utrzymuje się na paznokciach nawet aż do 4 tygodni! Nie używamy lamp UV ani LED, co powoduje, że płytka pozostaje zdrowsza, a aplikacja jest dużo szybsza. Efekt, jaki możemy uzyskać to cieńsze i wyprofilowane w bardzo naturalny sposób paznokcie. Ponadto SNS Manicure Tytanowy wzmacnia paznokcie od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczająca dawkę odpowiednich witamin, takich jak A, E, D3, B5 oraz wapń.

Produkty SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych i akrylowych, polecana paniom, które poszukują zdrowej metody stylizacji bez konieczności rezygnacji z trwałości.

 ZALET MANICURE TYTANOWEGO:

 WYGLĄDA NATURALNIE
Cienka warstwa na paznokciu sprawia, że wyglądają one bardzo estetycznie.
 MANICURE TYTANOWY JEST WYTRZYMAŁY
Jest bardziej elastyczny niż akryl, mimo to wytrzymuje do 4 tygodni bez odprysków i zarysowań.
 SZYBKO I ŁATWO SIĘ GO APLIKUJE
Manicure tytanowy ma kilka etapów: nałożenie witaminowej bazy oraz zanurzenie paznokcia w pudrze, następnie aplikacja preparatu wysuszającego, który błyskawicznie go utwardza.
 NIE WYMAGA UŻYCIA LAMPY UV
Promieniowanie UV nie jest zdrowe dla skóry dłoni. Dermatolodzy z Georgia Regents University, opublikowali w JAMA Dermatology badania, z których wynika, że chociaż ilość promieniowania UV wytwarzanego przez lampę do paznokci podczas jednej wizyty w salonie nie stanowi poważnego problemu, to już kilka wizyt szkodzi naszej skórze!
 MANICURE TYTANOWY NIE NISZCZY PAZNOKCI
Wręcz je wzmacnia, gdyż dostarcza dawkę witamin (A, E, D3, B5) oraz wapnia. Witaminy A, D i B wzmacniają kondycję płytek, witamina E zapobiega ich żółknięciu, z kolei wapń chroni je przed łamaniem i rozwarstwianiem. Już po drugiej aplikacji, nawet najbardziej zniszczone paznokcie odzyskują swój zdrowy wygląd.
 PRZYJAZNY DLA OSÓB WRAŻLIWYCH I FANEK EKO
Do manicure tytanowego stosowane są produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego, nie testowane na zwierzętach. Wszystkie składniki manicure są organiczne, dlatego można zapomnieć o nieprzyjemnym pieczeniu.

Cena zabiegu: 120 PLN
Czas trwania: ok. 75 min.
Cena manicure z usunięciem tytanów przy zabiegu: 140 PLN
Czas trwania: ok. 90 min.

Zapraszamy serdecznie!