U nas jest bezpiecznie! Procedury bezpieczeństwa

U nas jest bezpiecznie! Procedury bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Państwa jest dla nas najwyższą wartością. W związku z tym działamy zgodnie z wytycznymi związanymi z COVID-19. Wprowadziliśmy więc dodatkowe procedury dezynfekcji i higieny, które pozwolą cieszyć się Państwu bezpiecznym i spokojnym pobytem u nas.💚

 Większość zaleceń była dla Nas oczywistością i na co dzień stosowaną, ale jest kilka nowości. 📝

⚠️ Bezpieczeństwo klientów oraz naszych pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego też chcemy wyszczególnić kilka zasad, które wprowadziliśmy:

✔️ Klienci z objawami przeziębienia (kaszel, stan podgorączkowy, gorączka, katar, osłabienie) proszeni są o kontakt telefoniczny w celu przełożenia terminu wizyty.
✔️ Klienci, którzy w ostatnich 14 dniach mieli kontakt z osobami zakażonymi, proszeni są o kontakt w celu przełożenia terminu wizyty.
✔️ Czas między wizytami wydłużamy, aby móc zdezynfekować gabinet tak, by zminimalizować ryzyko zakażenia oraz wykluczyć możliwość kontaktu w poczekalni.
✔️ Prosimy o przybycie do SPA bez osób towarzyszących.
✔️ Po przybyciu do SPA pracownicy recepcji będą prosić każdego klienta o zdezynfekowanie rąk.
✔️ W trakcie zabiegu/wizyty prosimy o nie korzystanie z telefonów komórkowych.

W Leśnym SPA bardzo dokładnie dbamy o dezynfekcję powierzchni użytkowych oraz o jednorazowe materiały do zabiegów. Starannie i systematycznie dezynfekujemy miejsca oraz przedmioty- zwracając szczególną uwagę na czystość klamek, blatów, terminali kart płatniczych oraz sprzętu.

W Recepcji dysponujemy środkiem do dezynfekcji dłoni do użytku dla każdego klienta.

Zachowujemy zdrowy rozsądek, ale pragniemy aby każdy podczas wizyty czuł się bezpiecznie.⚠️

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i stosowanie się do powyższych zaleceń.

Serdecznie Zapraszamy💚