Masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga

Masaże dla dwojga to propozycja zarówno dla par jak i dla dwóch bliskich sobie osób. Odbywają się w jednym gabinecie, wykonywane są przez dwóch terapeutów. Dbamy o to by podczas masażu atmosfera sprzyjała relaksacji, dlatego zapewniamy odpowiednią muzykę, przyjemne zapachy oraz zapalone świece. Dzięki temu odwiedzając Leśne SPA można przenieść się w odprężający świat masażu.

Magia lasu – relaksujący masaż na olejku aromaterapeutycznym

Jest to zabieg wpływający regeneracyjnie na ciało i umysł osoby masowanej. Głównym celem masażu jest rozluźnienie napiętych tkanek, zrównoważenie przepływu energii witalnej oraz osiągnięcie pełnej relaksacji psychosomatycznej. Masaż obejmuje cały tył ciała i jest szczególnie polecany osobom narażonym na długotrwały stres, przemęczenie oraz bezsenność.

Cena: 260 PLN / 2 osoby
Czas trwania: ok. 1 h

Czekoladowa rozkosz

Masaż gorącą 100% czekoladą! Masaż wykonywany jest na mieszance olejku z miazgą kakaową, która ma działanie antyoksydacyjne – działa przeciwstarzeniowo, wygładza oraz nawilża skórę. Jest to relaksacyjny masaż silnie działający na zmysły, pobudza organizm do produkcji endorfin czyli tzw. hormonów szczęścia. Jego efektem jest rozluźnienie mięśni oraz odżywienie skóry. Zapach czekolady długo utrzymuje się na skórze oraz pozytywnie wpływa na nastrój.

Cena: 340 PLN / 2 osoby
Czas trwania: ok. 1 h